V tejto sekcii Vám prinášame novinky. Novinky v našom eshope, no i novinky, ktoré inde nenájdete. Vyskúšajte kvalitné bezlepkové potraviny z celej Európy. Kúpiť ich môžete všetky na jednom mieste.

NanaCelia.sk – Váš bezlepkový a nemliečny obchod.

Zatvoriť

Schär Magdalenas 50g

1.12 
Schär Magdalenas 50g    Bezlepkové mufiny plnené marhuľovou marmeládou. bez laktózy Zloženie: vajcia, ryžová múka, marhuľový džem 18% (glukózo-fruktózový sirup, marhuľová dreň,…
Zatvoriť

ARAŠÍDOVÝ OLEJ 250 ml

1.99 
100 % jednodruhový EXTRA PANENSKÝ rastlinný olej bez konzervantov, farbív a umelých aróm, LISOVANÝ ZA STUDENA. Je ideálnou voľbou pre zdravšie smaženie, do šalátov alebo cestovín. Jeden z mála panenských olejov, ktorý môže byť použitý na varenie a do studenej kuchyne, pretože ako jediný z nerafinovaných extra panenských má bod dymivosti, 160 °C. To má za následok nižšie množstvo oleja obsiahnutého v potravinách a nestratí na svojej kvalite a chuti. Obsahuje množstvo kvalitných tukov a resveratrol, látku s výraznými antioxidačnými a antiseptickými účinkami. Olej s nízkym obsahom cholesterolu vysokým obsahom zdravých nenasýtených tukov a je zdrojom antioxidantov, vitamínu E a fytosterolov, ktoré sú potrebné pre zdravé srdce.
Zatvoriť

Pšeničná polohrubá múka na kváskovanie 1kg Trenčan

1.29 
Pšeničná polohrubá múka na kváskovanie. Pre polohrubú múku je yvolená staroružová farba obalu, aby evokovala sladkosť pečenia našich starých mám. Teda pšeničná polohrubá múka Kváskovanie sa výborne hodí na sladké pečenie koláčov rôzneho druhu.
Zatvoriť

TRENČAN PŠENIČNÁ HLADKÁ MÚKA NA KVÁSKOVANIE 1000 G

1.29 
Pšeničná múka hladká na kváskovanie. Zloženie: pšeničná hladká múka Hmotnosť: 1kg Krajina povodu : SR
Zatvoriť

TRENČAN RAŽNÁ CHLEBOVÁ MÚKA NA KVÁSKOVANIE 1000 G

1.29 
Ražná chlebová múka na kváskovanie. Hnedý obal je zvolený ako farba chleba Ražnej “tehličky”. Aj lem v hornej tretine obalu naznačuje, že je výborná na pečenie ražného chlebíka.
Zatvoriť

TRENČAN RAŽNÁ CELOZRNNÁ MÚKA NA KVÁSKOVANIE 1000 G

1.29 
Ražná celozrnná múka na kváskovanie je zabalená v tyrkysovom obale. Má evokovať začiatok, štart, pretože práve tento druh múky je vhodný na prvé dni zakladania kvásku. Bublinkový lem vo vrchnej časti obalu len umocňuje jej hlavné použitie.
Zatvoriť

TRENČAN PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA NA KVÁSKOVANIE 1000 G

1.29 
Pšeničná chlebová múka na kváskovanie. Červený obal je zvolený esteticky- hodí sa krásne k hnedej (ražnej chlebovej múke).
Zatvoriť

Korenie na fazule bio 30g

3.25 
Kategória: STRUKOVINY Zloženie: paprika mletá sladká, paprika mletá pálivá, petržlen, rímska rasca mletá, cibuľa granulovaná, mäta pieporná, koriander mletý
Zatvoriť

Staročeské korenie bio 24g

3.25 
Kategória: ZÁKLAD VARENIE Zloženie: cesnak plátky, majoránka, zázvor mletý, rasca mletá, čierne korenie mleté
Zatvoriť

Zapečený baklažán bio 46g

3.25 
Kategória: VEGETARIÁN Zloženie: cesnak drvený, cibuľa granulovaná, saturejka

Tzatziky bio 30g

3.25 
Kategória: VEGETARIÁN Zloženie: cesnak mletý, mäta pieporná, kôpor, korenie čierne mleté
Zatvoriť

Ratatouille bio 29g

3.25 
Kategória: VEGETARIÁN Zloženie: cibuľa granulovaná, cesnak mletý, petržlen, tymián, bobkový list mletý, korenie čierne mleté