Zobrazujú sa výsledky 1–15 z 197

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 18 24 36

Agar prášok 10g Provita

0.70 

Agar-Agar  je výborným prirodzeným želírujúcim prostriedkom s veľmi jemnou chuťou. Mimo to je veľmi výživná, pretože obsahuje mnoho minerálov.

Agáve sirup BIO 540g/400ml Wolfberry

6.90 

Agáve sirup Wolfberry BIO 400 ml je vďaka vysokému obsahu fruktózy a nízkemu glykemickému indexu sladidlo budúcnosti. Vyrobené v BIO kvalite. Má veľmi jemnú, ľahko karamelovú chuť a je vyrábaný v BIO kvalite v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve bez GMO.

Amarantové vločky BIO 250g CountryLife

2.30 

Vločky z amarantu (prirodzene bezlepkovej suroviny) v biokvalite.

 

Arašidové maslo pražené 300g NATU

5.70 

To pravé orechové pre vás! Arašidové maslo pražené v BIO kvalite je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených arašidov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a látky.

Bezlepkový Chlieb Originál 600g Zdravie z pece

4.50 

Vegánsky chlieb z bezlepkového ovsa, s jemnou striedkou a chrumkavou kôrkou. Ručná práca

Dodanie do 7 dní

Biela fazuľa Cannellini BIO 400g Rapunzel

1.80 

Sterilizovaná biela fazuľa v slanom náleve je vynikajúcim riešením pre tých, ktorým vadí zdĺhavé namáčanie a varenie strukovín. Túto fazuľu nie je potrebné namáčať a variť, a preto sa hodí k rýchlej a jednoduchej príprave pokrmov. Ide dobre rozmixovať a hodí sa preto ako základ rôznych nátierok a krémov.

BIO Jackfruit 180g natural

3.80 

BIO JACKFRUIT – východoindický chlebovník
natural 180g
Zloženie: jackfruit*z ekologického poľnohospodárstva

 

Cestoviny celozrnné špaldové vrtuľky 200g J.Vince

1.70 

Celozrnné špaldové vrtuľky sa vyrábajú z kvalitnej celozrnnej špaldovej múky. Sú bohaté o vitamíny tiamín, riboflavín, niacín, vitamíny A, E, minerály fosfor, horčík, síra, draslík, mangán, nenasýtené mastné kyseliny a má pomerne vysoký obsah cukrov. Zaujímavý je obsah betakaroténu. Obsiahnutá vláknina podporuje trávenie a črevnú peristaltiku. Cestoviny neobsahujú cholesterol.