Zobrazujú sa výsledky 1–15 z 18

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 18 24 36
Zatvoriť

Bylinkové mydlo s čajovníkovým olejom

4.60 
Vynikajúci pomocník na mastnú a aknóznu pleť.
Zatvoriť
Zástupný
Zatvoriť

Levanduľové maslo na telo a ruky s rumančekom a bambuckým maslom

4.60 
Ocenia ju aj osoby s citlivou, problematickou a aknóznou pokožkou.
Zatvoriť

Mydlo s bambuckým maslom, šalviou, nechtíkom a žihlavou

4.60 
Hydratácia pokožky a blahodárne účinky liečivých bylín.
Zástupný
Zatvoriť

Nechtíkové maslo na telo a ruky s rumančekom a bambuckým maslom

4.60 
Kombinácia bambuckého, kakaového a kokosového masla poskytuje pokožke rýchlu a maximálnu hydratáciu, výživu a ukľudnenie. Hojivý nechtík a ukľudňujúci rumanček sú dobre znášané aj u ludí s citlivou pokožkou.
Zatvoriť
Zatvoriť

PIVOVÉ MYDLO S ROZMARÍNOM

4.60 
Rýchla úlava pre mastnú a aknóznu pleť.
Zatvoriť

Prírodný deodorant s oxidom zinočnatým Ylang-Ylang 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant s oxidom zinočnatým bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje jemnú ochranu aj pre osoby s citlivou pokožkou vytváraním tenkého filmu na pokožke. Takto zabraňuje nadmernému poteniu. Deodorant sme obohatili s esenciálnym olejom z ylang-ylang, takto získanú príjemnú a sviežu vôňu si môžu dopriať aj muži.
Zatvoriť

Prírodný deodorant s oxidom zinočnatým Citrónová tráva 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant s oxidom zinočnatým bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje jemnú ochranu aj pre osoby s citlivou pokožkou vytváraním tenkého filmu na pokožke. Takto zabraňuje nadmernému poteniu. Deodorant sme obohatili s esenciálnym olejom z citrónovej trávy, deodorant ponúka sviežu vôňu pre dámy, ale aj pre pánov.
Zatvoriť

Prírodný deodorant s oxidom zinočnatým Levanduľa 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant s oxidom zinočnatým bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje jemnú ochranu aj pre osoby s citlivou pokožkou vytváraním tenkého filmu na pokožke. Takto zabraňuje nadmernému poteniu. Deodorant sme obohatili s esenciálnym olejom z levandule.
Zatvoriť

Prírodný deodorant s oxidom zinočnatým Mäta – Rozmarín 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant s oxidom zinočnatým bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje jemnú ochranu aj pre osoby s citlivou pokožkou vytváraním tenkého filmu na pokožke. Takto zabraňuje nadmernému poteniu.Deodorant je obohatený s esenciálnym olejom z mäty aj rozmarínu, vôňa je vhodná pre dámy aj pánov.
Zatvoriť

Prírodný deodorant s oxidom zinočnatým Vôňa ruže 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant s oxidom zinočnatým bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje jemnú ochranu aj pre osoby s citlivou pokožkou vytváraním tenkého filmu na pokožke. Takto zabraňuje nadmernému poteniu. Deodorant sme obohatili s esenciálnym olejom ruže, čím sme získali veľmi nežnú a príjemnú vôňu :)
Zatvoriť

Prírodný deodorant so sódou bikarbónou Čajovník – Levanduľa 45ml

5.60 
Náš prírodný deodorant so sódou bikarbónou bez hliníka je skvelý pomocník v boji s nepríjemným pachom pri potení. Poskytuje ochranu aj pre menej citlivú pokožku. Osviežujúcu vôňu čajovníka sme skombinovali s obľúbenou levanduľou. Príjemná vôňa pre dámy.