Zobrazujú sa výsledky 1–15 z 229

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 18 24 36

Alchemilka bylinný čaj 50g Wolfberry

2.50 

Alchemilka bylinný čaj je rastlina, ktorá je známa predovšetkým ako všeliek pri ženských problémoch. Pravidelné pitie čaju z jej listov zaistí príjemnejší priebeh menštruácie.

Baza čierna kvet 30g Serafin

1.30 

Kvalitná sušená jednodruhová bylina určená k použitiu jednotlivo alebo do bylinných zmesí. Chrípka, zápaly močových ciest, chrbtica, nervy, reuma, kĺby
.

Čierna baza bylinný čaj 50g Wolfberry

2.90 

Čierna baza bylinný čaj nielen skrášľuje a prevonia okolie, ale aromatický je aj čaj z neho pripravený. Okrem toho popíjanie nálevu z tejto bylinky prospieva ľudskému organizmu a zbavuje ho prebytočnej vody.

Čistý krk – bylinný čaj porciovaný 37,5g (15x 2,5g) Serafín

3.60 

Český kvalitný porciovaný bylinný čaj opatrený závesným kartónikom pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém.

Divozel bylinný čaj 50g Wolfberry

4.90 

Divozel veľkokvetý výborne poslúži na prípravu liečivého čaju. Nálev zo sušených kvetov divozelu lieči kašeľ a ostatné sprievodné javy prieduškových ochoreniach a chorobách z prechladnutia. Najčastejšie sa kombinuje s inými bylinami do čajových zmesí na odkašliavanie.

Harmanček bylinný čaj 50g Wolfberry

2.50 

Zmes šetrne usušených listov a voňavých kvetov rumančeka by nemala chýbať v žiadnej domácej lekárni. Okrem schopnosti navodiť pozitívnu náladu má táto vonná bylina totiž množstvo zdravotne prospešných účinkov.

Kĺby a chrbtica-čajový koncentrát 250ml Serafin

9.50 

Vysoko kvalitný koncentrovaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na konkrétny problém.

Lipa bylinný čaj 50g Wolfberry

2.90 

Lipa bylinný čaj sa s obľubou vyžíva na prípravu čaju pre svoju medovú vôňu a sladkastú chuť. Naše babičky dobre vedia, prečo je tak často vidieť lipu na návsi. Každé leto ju tu zbierajú a ona potom na oplátku po celý rok pomáha pri prechladnutí, zápaloch dýchacích ciest aj horúčke.

Mäta bylinný čaj 50g Wolfberry

2.10 

Listy mäty priepornej sú využívané pre svoju podmanivú chuť aj nezameniteľnú vôňu. Šálka mätového čaju po jedle je prevenciou nafúknutého brucha a navyše zdvihne náladu.

Matcha čaj BIO 100g Wolfberry

7.10 

Matcha čaj Wolfberry je exkluzívny zelený čaj spojený predovšetkým s čajovým obradom Cha-no-yu. Veľmi kvalitný, tmavo zelený prášok, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tie sa pestujú výhradne na zatienených plantážach a musia byť z prvej jarnej úrody.

Matcha čaj BIO 200g Wolfberry

10.90 

Exkluzívny zelený čaj spojený predovšetkým s čajovým obradom Cha-no-yu. Veľmi kvalitný, tmavo zelený prášok, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tie sa pestujú výhradne na zatienených plantážach a musí byť z prvej jarnej úrody.

Materina dúška vňať bylinný čaj 50g Wolfberry

2.10 

Táto liečivka s fialovým kvetom, aromatickou vôňou a korenistou chuťou sa vyníma aj na okrasných záhradách, je ale známa predovšetkým pre svoje liečivé účinky, najmä pri prechladnutí.

Medovka vňať bylinný čaj 50g Wolfberry

2.10 

Medovku kedysi pomenovali podľa jej chuti, ktorá pripomína med, obľúbená je ale skôr pre svoje schopnosti. Dokáže upokojiť celý organizmus a pravidelné popíjanie medovkového čaju môže zaistiť kvalitnejší spánok aj zažívanie.

Moringa čaj 50g Wolfberry

3.50 

Pozitívne účinky na organizmus a veľké množstvo telu prospešných látok (vitamíny, minerály, antioxidanty alebo aminokyseliny) sú ukryté v listoch Moringy olejodarnej. Charakteristická chuť, pripomínajúca čerstvo pokosenú lúku a blahodárne účinky sú spojené s pravidelnou konzumáciou tohto vynikajúceho čaju.